alumi.co.il

מחירון גדרות אלומיניוםבעידן בו כולנו מחפשים פרטיות וביטחון, מה הפלא שמגוון הגדרות בשוק רק גדל


כמעט בכל מבנה, בין אם מדובר בבניין פרטי או במוסד ציבורי, אנו יכולים למצוא גדר. הגדר יכולה להיות סביב המבנה עצמו ואף בתוכו. לגדר יש כמובן תפקידים שונים של הפרדה והגבלת התנועה אם זה מטעמי ביטחון ואם זה מטעמי בטיחות. במאמר זה נלמד מעט על סוגי גדרות ועל מחירן בשוק.
 
תחילה נבחן אלו סוגי גדרות קיימים. הגדר הקטנה ביותר היא גדר הנמצאת בתוך המבנה, למשל, גדרות בטיחות המונעות מעבר של ילדים קטנים או בעלי חיים. גדרות כאלו נהוג לשים בחדרים אליהם לא נרצה שהילד או חיית המחמד תגיע. מדובר בגדר בגובה חצי מטר עד 75 סנטימטר, שיהיה לנו נוח לפתוח או לעבור מעליה אך תמנע מהילד או מחיית המחמד לעבור. ישנן גדרות שנהוג לשים סביב האח בבית, ומטרתה למנוע מעבר קרוב לאח. גדר זו אף היא מוקמת מטעמי בטיחות.
 
גדרות נפוצות יותר הן גדרות אלומיניום שנועדו למנוע כניסה אל חצרות הבתים, חצרות ציבוריים (כגון גנים ובתי ספר) או מוסדות ציבוריים. גדר זו נועדה לצורכי ביטחון. גדר זו משמשת כמניעה, ולעיתים היא משלבת בתוכה אמצעים אלקטרונים שונים כגון מצלמות ואזעקות ואז היא מהווה חלק במנגנון ההתרעה במקום.

 
מאפיינים של גדר סביב מבנה
 
לגדר יש תפקיד ועל מנת שהיא תקיים אותו עליה להיות מאופיינת במספר פרמטרים:
  • עליה להיות גבוהה. גדר אשר גובהה כגבוה ממוצע של בני אדם, תקל עליהם לעבור מעליה. על כן היא צריכה להיות לפחות 2.5 מטר. כדי להקשות את המעבר.
  • מוטות הגדר צריכים להיות קרובים אחד לשני. גדר אשר בין מוט אחד לשני יש מרחק רב, יכולה לאפשר מעבר ביניהם או לחילופין, הכנסה והוצאה של חומרים דרכם.
  • בידוד רעשים- גדר מהווה לא פעם כלי נגד רעשים, אם ברצוננו שאכן היא תשרת מטרה זו עליה להיות גדר צפופה. יש לציין גדר אלומיניום מבודדת פחות טוב מאשר גדר אבנים או גדר חיה.
  • גדר אלומיניום וכל גדר אחרת פוגעת בטבעיות של הנוף. על מנת שהיא תשתלב בו, לפחות באופן חלקי, רצוי שהעיצוב שלה יתאים למבנה ולנוף השורר סביבו. הטענה היא שגדר אשר מוקפת צמחייה מונעת פגיעה בנוף ומאפשרת שילוב הרבה יותר נעים שלה בו.
 
חשוב לציין, גדר אלומיניום כמו כל גדר אחרת אשר נבנית מחוץ למבנה חייבת באישור של הרשויות, על כן יש לבדוק את הנהלים לגבי בניית גדר בשטח פתוח, הן לגבי סוג הגדר והן לגבי גובה הגדר המותר.
 

מחירי גדר אלומיניום
 
כאשר אנו בונים גדר אלומיניום, עלינו לקחת בחשבון שהמחיר שלה כולל מספר פריטים. עלינו לשלם על הגדר עצמה, העמודים אשר יחזיקו אותה (עמודי בטון או עמודי אלומיניום) וכמובן על עצם ההתקנה.

מחירי גדר אלומיניום משתנים בהתאם לשטח בו נשתמש (כך נבחן כמות החומר עליו נשלם), והן בהתאם לעיצוב. המחירים נעים בין 200 ל300 שקל למטר ריבועי. בעוד שעל המדידות וההתקנה נוהגים לקחת סכום כסף נוסף. חשוב להבהיר, בעלי מקצוע נותנים אחריות של שנה על הגדר, אך לא מקרים של קורוזיה, חלודה או שריטות.


לפני שאתם מחליטים לבנות גדר, אל תשכחו לוודא שיש בידיכם את האישורים הנדרשים מהרשות המקומית, אחרת היא יכולה לבקש להרוס אותה

31/05/2010    www.alumi.co.il
פורום אלומיניום

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר alumi.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2017 alumi.co.il כל הזכויות שמורות
alumi - הוא מרכז אלומיניום מוביל בישראל וכולל מומחי אלומיניום בכל התחומים
מתעניינים בגדרות אלומיניום? דברו איתנו עכשיו
המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עבודות האלומיניום הדרושות - פנו ולא תצטערו

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!