alumi.co.il

פורום אלומיניום

מנהלי הפורום:
מאירי רון – יועץ אלומיניום ומנהל פורום
מאירי רון – יועץ אלומיניום ומנהל פורום
רון מאירי, יועץ אלומיניום בעל ניסיון של..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
חיבור פינתי לפרגולה
27/02/2020 19:31 שלום, מחפש חיבור פינתי לפרגולה קורה 80/80 מ''מ מידה חוץ, לא מצאתי פרופיל מת
פרופיל אלומיניום
01/04/2020 06:53 אמליץ כי, לצורך רכישה, תפנה למחסן אלומיניום הקרוב אליך. פרופילי אלומיניום ב
צבע בסיסי לאלומיניום
31/01/2020 13:54 שאלתי : האם פרופיל בצבע כסף הישן והטוב, זול יותר מפרופיל בצבע לבן?  תודה מר
החלפת זגוגית רגילה לבידודית בפרופיל קיים
12/05/2020 16:16 האם אפשרי להחליף זגוגית רגילה לזגוגית בידודית בחלונות קיימים עם פרופיל דמוי
כניסה לפורום

שירות לצרכן: אחריות כפולה של חברת קליל

חברת קליל, החברה הגדולה בישראל לאלומיניום, החלה להפיץ לאחרונה אחריות כפולה על מוצריה. אחריות זו מאפשרת לצרכן להנאות מאחריות הן מטעם החברה והן מטעם מתקין מורשה של מוצרי החברה. אחריות זו מחייבת את המתקין המורשה לעמוד בסטנדרטים של חברת קליל ולהעניק לצרכן כתובת במידה וקיימת תקלה או בעיה. האחריות..


חברת אלומיניום תשלם 100 ש"ח למ"ר של שטח בבני ברק

שטח של 400 מ"ר במתחם העיצוב ברחוב הלח"י בבני ברק, אשר נמצא ליד קניון איילון, נשכר על-ידי חברת EXTAL, אשר עוסקת בפיתוח של מערכות ויוצרת פרופילים מאלומיניום.  דמי השכירות שהחברה צריכה לשלם במסגרת החוזה שנחתם למשך שש שנים, עומדים על 100 למ"ר לחודש. סכום ההשקעה בעיצובו של המקום..


קליל מתארחת בתערוכת CASA2009 לעיצוב הבית

חברת קליל , היא אחת מהחברות שיציגו את מוצריהן בתערכות CASA2009  לעיצוב הבית שתיערך בין ה-19 ל22 לאוקטובר בגני התערוכה בת"א. קליל תקים ביתן ובו תציג חלונות חדישים, פתרונות לבית, ידיות חדשות וקולקציה של מוצרים בעיצובים חדשים.


האם קדאפי יהפוך לבעלי חברת אלומיניום?

חברת השקעות מטעמה של ממשלת לוב, החלה לאחרונה לנהל מגעים לרכישת החברה הרוסית, רוסאל, מהיצרניות האלומיניום הגדולות בעולם. חברת רוסאל נקלעה בשנים האחרונות לחובות גדולים (הנאמדים ביותר מ10 מיליארד דולר) וזה זמן רב היא מחפשת אחר משקיע. חברת ההשקעות הלובית, אשר שוויה מוערך ביותר מ60 מיליארד דולר, ניהלה..


אדיר אלומיניום במבצעים מיוחדים

  חברת אדיר אלומיניום יוצאת בשורה של מבצעים של דלתות וחלונות במחירים מוזלים. באתר החברה אפשר למצוא בין היתר, חלון רפפה במחיר חמש מאות שקל, דלת בלגית רגילה במחיר אלף מאתים חמישים שקל, דלתות כניסה עם תריס גלילה במחיר של אלף תשע מאות שקלים, וחלונות בלגים החל מ550 שקל. את המוצרים ניתן להזמין דרך..


א.ש אלומיניום עם מוצרים חדשים בשוק

  חברת א.ש אלומיניום הציגה לאחרונה את שורה של מוצרים חדשים, כגון תריסי אור, ארגזים נסתרים, חלון מג'ק קליל ועוד. חברת א.ש אלומיניום היא החברה הקבלנית של חברת עלית אלומיניום, והיא מבצעת את העבודות בין היתר עם מוצרי החברה.


חברת אלום טכניק הוציאה לאור את קטלוג 2010

 חברת אלום טכניק,  החלה  לפרסם השבוע באתר האינטרנט שלה את הקטלוג לשנת 2010. בקטלוג ניתן למצוא את מוצרי החברה אשר ייצאו למכירה בשנה זו. בין היתר ניתן לראות בקטלוג, דלתות וחלונות ציר, חלונות בלגיים, סוגי ידיות, ושילובים שונים שבאים לידי ביטוי בחלונות ובדלתות השונות. הקטלוג מבוסס על..


קליל במסע פרסום חדש לחלונות מעוצבים

חברת קליל החלה בחודש שעבר במסע פרסום חדש בטלוויזיה. במסע פרסום זה, בעלות של יותר ממיליון שקל, יהיה דגש על חלונות החברה מסוג מגי'קליל. חלונות אלו נפתחים פנימה על ידי ציר. מדובר בחלונות בפיתוח בלעדי של חברת קליל. מסע הפרסום הופק על ידי משרד הפרסום גליקמן נטלר סמסונוב.


חברת אקסטל רכשה את סדרות מיפרומאל

חברת אקסטל הישראלית רכשה סדרות מיפורמאל הכוללות, פרזול ומוצרי תמיכה לסדרה זו. חברת אקסטל מתכוונת לפתח סדרה זו ולשווק אותה, בישראל, ברשות הפלשתינית ובחו"ל. חברת אקסטל, אשר הוקמה ב88 ומעסיקה יותר ממאתיים עובדים,  פעילה מאוד בתחום האלומיניום, והינה מייצאת 45 אחוז מהתוצרת שלה.  


עלייה במחירי האלומניום עלולים להזניק את רווחי חברות הכרייה הגדולות בעולם

חברות BHP ביליטון וריו טינטו, שתי חברות הכרייה הגדולות בעולם, צפויות לדווח על ירידה ברווחים של מחצית השנה הראשונה ב2009, בעקבות הירידה במחירי המתכת ובביקושים לה. עם זאת, ישנה צפייה לשינוי במחצית השניה של השנה, בעקבות התעוררות במחירי האלומיניום ובביקושים אליו בעיקר בשוק הסיני, השוק הגדול ביותר של..


חברת בן סימון תהיה מעורבת ב9 פרויקטים בשנה הקרובה

חברת בן סימון תעשיות אלומיניום , תתחיל בקרוב בביצוע תשע פרוייקטים שונים ברחבי הארץ. בין הפרויקטים המדוברים, פרויקט אביב בהרצליה, פרויקט ECO בכפר סבא, פרויקט סביון פלטינום ברמת גן ופרויקט כוכב הצפון בתל אביב. חלקה של חברת בן סימון בפרוקיטים השונים יבוא לידי ביטוי בצורות שונות, כל הפרויקטים..


חלונות בלגיים- מגמה בולטת בעיצוב הבית בשנת 2009

חלונות בלגיים יהוו חלק חשוב בעיצוב הפנים של 2009, כך מעריכים מעצבי פנים רבים. עונת השיפוצים ועיצוב הפנים עומדת להתחיל, ולפי מעצבים רבים, לא מעט אנשים יבקשו לקשט את הבית בחלונות בלגיים. מחיר ממוצע של חלונות בלגיים עומד על 1000 שקל למ"ר והם הופכים את הבית למודרני יותר. ככל הנראה, עונת השיפוצים..


דו"ח של חברת אלקואה, מעיד על התאוששות צפויה בביקושים לאלומיניום

יצרנית האלומיניום האמריקאית, אלקואה, הגישה את הדו"ח של הרבעון השני לוול סטרייט ובו דיווחה על הפסד קטן מהצפוי ברווחים. לפי הדו"ח הפסידה חברת אלקוואה 454 מיליון דולר, זאת למרות צפי גדול יותר להפסדים. עם זאת, הכנסות החברה צנחו ב41% והסתכמו ב4.2 מיליארד דולר, בעקבות ירידה בביקושים. בעקבות..


חברת אלומיניום עומדת במרכז של מלחמת אוליגרכים

בבריטניה עומד להסתיים בחודשים הקרובים, משפט אשר במרכזו עומדת חברת האלומיניום רוסאל, מהחברות הגדולות בעולם. המשפט מתנהל בין האוליגרכים מיכאל צ'רנוי, אשר מתגורר בישראל, לבין אולג דריפסקה, אחד מעשירי רוסיה. צ'רנוי טוען שעל דריפסקה להחזיר לו חוב בסך 3.3 מיליארד דולר, שווי עלות המניות של החברה, אחרי..


חברת מרווין מציגה: סדרה חדשה של דלתות

חברת מרווין, מהחברות המובילות בעולם בשיווק דלתות, הציגה לאחרונה קולקציה חדשה של דלתות כניסה, אשר יוצרו בהונדרוס. דלתות אלו עשויות עץ מהגוני מקומי שנחשב לאחד העצים הטובים בעולם לייצור דלתות. הסדרה מוצעת במספר סגנונות עיצוב שונות, כפי שעוצבו על ידי מעצבי החברה.


חברת קליל מתחילה לעבוד ירוק

חברת קליל, מיצרניות האלומיניום הגדולות בישראל, דיווחה לאחרונה, שמפעלה בכרמיאל יעבור לסגנון עבודה שאיננו מזיק לסביבה. בין היתר, במפעל הותקנו חלונות שמבודדים מקור ומחום מה שמאפשר הפחתה של שימוש במזגנים, האלומיניום שהחברה תייצר לא תכלול את החומר פרומאט אשר מוכר כחומר מסרטן, כמו כן הושקעו מיליניום..


קהילת חברות אלומיניום - בואו הצטרפו
Copyright © 2020 alumi.co.il כל הזכויות שמורות
alumi - הוא מרכז אלומיניום מוביל בישראל וכולל מומחי אלומיניום בכל התחומים
מחפשים מומחה לאלומיניום? דברו עם אחד המקצוענים ברשימה
המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עבודות האלומיניום הדרושות - פנו ולא תצטערו

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!