אם אתם מחפשים להקים גדר לעסק, לבית או לגינה שלכם, קיימות בפניכם לא מעט אפשרויות, והבחירה ביניהן יכולה להיות לא פשוטה, במיוחד אם אין לכם ניסיון קודם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן כדי לתת לכם סקירה מקיפה על גדרות אלומיניום, ולהעניק לכם מידע שיספיק כדי שתוכלו להחליט בעצמכם איך בדיוק לבנות את הגדר שאותה אתם מעוניינים להקים מסביבכם.

בחירת גדר אלומיניום

הצורך לבנות גדר הוא צורך שיכול לפגוש כל אחד מאיתנו במצבים רבים. בין אם מדובר על רצון לייצר חציצה ביניכם לבין השכנים בגינה משותפת, או אפילו למנוע מהילדים להיכנס לתוך הבריכה הפרטית, בכל אחד מהמקרים שבהם אתם צריכים לבנות גדר, אתם הולכים להיתקל בלא מעט שאלות לפני שהגדר תהיה בנויה.

השאלות הללו צריכות לקבל תשובה, כיון שבלי תשובות לשאלות הללו אין באמת דרך שבה תוכלו לבנות את הגדר הנדרשת. גם אם אתם לא אנשי מקצוע, חשוב לנסות עד כמה שניתן לבצע מחקר יסודי, ולקבל הבנה מסוימת של התחום כדי שהגדר שאותה אתם בונים תשרת את המטרה שעבורה בניתם את הגדר. כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר, אתם פשוט יכולים לקרוא את המאמר הזה.

איזה חומר כדאי לבחור על מנת לעשות גדר אלומיניום

השאלה הראשונה שעליה אתם צריכים לענות היא כמובן מה החומר שממנו אתם מעוניינים לבנות את הגדר. בשוק קיימים שני סוגי חומרים. הסוג הראשון הוא גדרות עץ, כאשר בתוך עולם גדרות העץ יש כמובן הרבה מאוד סוגי עצים, ותצטרכו לבחור מהו העץ שממנו אתם מעוניינים להכין את הגדר שלכם. לאופציה הזו יש לא מעט חסרונות, כפי שתוכלו להבין מיד.

האפשרות השנייה היא כמובן גדר מתכת, כאשר גם במקרה הזה יהיה עליכם להחליט על איזו מתכת ללכת. השיקולים לבחירת חומר הגדר צריכים להיות שיקולים רחבים, ונסו להבין איזו מתכת תשרת את המטרה שלכם בצורה האופטימלית. אנחנו כאן כדי להמליץ לכם על גדר מתכת מאלומיניום, ומיד תבינו למה דווקא ללכת על הגדר הזו.

למה דווקא אלומיניום

גדרות אלומיניום הן גדרות פופולריות מאוד, ואם תסתכלו מסביב תוכלו לראות לא מעט גדרות שעשויות מהחומר הזה. באופן כללי כדאי לדעת שאלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בטבע, שמשמשת להרבה מאוד דברים בעולם התעשייתי. היתרונות הרבים שלה הופכים אותה להיות יעילים גם בעולם של ייצור גדרות, וכעת נמנה שלוש יתרונות מרכזיים של גדרות אלומיניום.

 

  1. בטיחות

 

היתרון הראשון נוגע לבטיחות שאותה גדר כזו מספקת לכם. בין אם מדובר על גדר אלומיניום לגינה, לבית או לעסק, גדר כזו מעניקה לכם הגנה טובה מפני כניסה של גורמים לא רצויים. על אף שמדובר על מתכת קלה, היא נחשבת מתכת חזקה, ורמת העמידות שהיא מעניקה לכם גבוהה מזו שאותה תקבלו על ידי גדר זכוכית או עץ.

 

  1. נראות, עמידות ועיצוב

 

היתרון השני נוגע לנראות של גדרות אלומיניום. לאור העובדה שמדובר על מתכת קלה במיוחד, העיצוב שלה מאפשר להגיע לתוצאות יפות מאוד, כאלו שלא ניתן להגיע אליהן בצורה קלה בכל מתכת. אם חשוב לכם להנות מגדר מעוצבת, כזו שלא רק תגן על המרחב שבו אתם נמצאים אלא גם תהיה יפה, גדר אלומיניום היא בהחלט הבחירה שכדאי לכם לעשות.

 

מלבד העיצוב חשוב לזכור שאלומיניום היא מתכת עמידה במיוחד, שאינה סופגת חלודה ואינה נפגעת ממזג האוויר. כל מה שאתם צריכים זה לוודא שצבעתם את הגדר בצבע איכותי, וכמובן לחדש את הצביעה אחת לכמה שנים. מעבר לזה, הגדר שלכם אמורה להיראות טוב למשך הרבה מאוד זמן.

 

  1. מחירים

 

היתרון השלישי נוגע למחיר של גדר כזו. על אף שני היתרונות הקודמים, חשוב להבין שהמתכת הזו אינה יקרה יותר מאשר מתכות אחרות, ואפילו להפך. אלומיניום נחשבת מתכת זולה, וקיימות בשוק לא מעט גדרות אלומיניום זולות שמספקות לכם גם הגנה טובה וגם גדר שנראית טוב. אז גם אם התקציב שלכם לבניית הגדר אינו גבוה, האופציה הזו בהחלט מתאימה.

עיצוב של גדר אלומיניום

אחרי שהחלטתם ללכת על גדר אלומיניום, חשוב להבין שמדובר על עולם שבו יש לכם אינספור אפשרויות, ולמעשה כל מה שתרצו ניתן לבצע. הדבר הראשון הוא להבין מה ההיקף של הגדר שאותה אתם צריכים. כאמור, המחיר של המתכת הזו אינו יקר במיוחד, כך שאתם באמת לא צריכים לחשוב על המחיר כאשר אתם מנסים להחליט מה יהיה הגודל של הגדר.

אחרי שהבנתם מה ההיקף של הגדר, כדאי לבחור עיצוב מתאים. אם הגדר נועדה רק בתור גדר לסימון שטח, תוכלו לבחור גדר מעוצבת כרצונכם. במידה והרצון שלכם הוא לגדר שמגנה באופן הרמטי, האפשרויות כמובן יהיו מעטות יותר, אם כי עדיין אפשרות הבחירה שלכם יחסית נרחבת. אחרי שהבנתם מה אתם רוצים, הגיע הזמן לבחור ספק שיבצע עבורכם את העבודה.

בחירת ספק

בכל ביצוע של עבודה, במיוחד כאשר מדברים על גדרות אלומיניום, הספק הוא הדבר החשוב ביותר. ספק טוב יוכל לבצע את הגדר בדיוק כמו שאתם רוצים, בזמן סביר וכמובן לתת לכם הצעת מחיר נוחה. חשוב להבין שהספק צריך עד כמה שניתן להגשים את הרצון שלכם, ולתת לכם את הבחירה איזו גדר לשים.

כאשר אתם מדברים עם הספק נסו לבקש תמונות של גדר אלומיניום שאותן הוא ביצע. העבודות שאותן הספק ביצע יוכלו לתת לכם דמיון או לפחות לעזור לכם להחליט איך בדיוק לבנות את הגדר שלכם. בנוסף, בחנו היטב את התמונות שהספק מראה לכם ונסו לראות האם זו סוג העבודה שבה אתם מעוניינים עבור הגדר שלכם.

כמה זמן לוקח להקים גדר אלומיניום

אחד היתרונות שיש לאלומיניום בתור מתכת זה שהיא נחשבת מתכת נוחה לעבודה. לאור זאת, זמן העבודה להקמה של גדר אלומיניום יהיה קצר יותר מאשר גדר מחומרים אחרים. כאשר אתם מדברים עם הספק, נסו לסגור מראש על זמן סיום העבודה, כדי שתוכלו כמה שיותר מהר להנות מגדר האלומיניום שלכם.

עם זאת, זכרו שמדובר על עבודה מקצועית, ואל תלחצו את הספק לסיים את העבודה לפני הזמן, כיום שהדבר הזה עלול לבוא על חשבון האיכות של העבודה שאותה תקבלו. עדיף לקבל גדר איכותית באיחור של כמה ימים, מאשר גדר שלא הולמת את הרצון שלכם.

אחריות

כאשר אנחנו בונים גדר אלומיניום, יש שני דברים שכדאי לדרוש מהספק. הדבר הראשון הוא כמובן אחריות על הגדר. על העתיד אין לאף אחד מאיתנו שליטה, אולם באופן כללי הגדר אמורה להחזיק הרבה מאוד זמן. דרשות אחריות מהספק שלכם על הגדר שהוא בנה, כדי להיות בטוחים שקיבלתם עבודה ברמה גבוהה.

גדרות אלומיניום מחירים

לבסוף, השאלה שאולי הכי מטרידה אתכם היא מה סדר הגודל של המחירים שאותם תשלמו עבור הגדר. אז כדי שלא יהיו לכם ספיקות מיותרים, הנה מספר גורמים שמשפיעים על המחיר, והם למעשה אלו שיקבעו כמה תעלה לכם גדר האלומיניום.

 

  1. היקף

 

הגורם הראשון הוא כמובן גודל הגדר. המחיר הסטנדרטי נע בין 650 ₪ ל900 ₪ עבור מטר רבוע של גדר, אולם מדובר על מחיר בסיסי. עבור גדר פסים אופקית המחיר מתחיל מ700 ₪ ויכול להגיע עד סכום הגבוה מכך פי שתיים.

 

  1. עיצוב

 

העיצוב של הגדר גם הוא גורם בעל השפעה משמעותית על המחיר. ככל שתרצו גדר ייחודית יותר, כך המחיר כמובן יהיה גבוה. אם העיצוב לא חשוב לכם, תוכלו להסתפק בגדר פשוטה כפי שהספק יציע לכם, בלי לשלם תוספת מיוחדת עבור עיצוב.

 

  1. צביעה

 

הצבע של הגדר חשוב לא רק עבור הנראות שלה, אלא גם לצורך שמירה על הגדר. כדי שהגדר תיראה טוב, הצבע נצרך גם בתור שכבת הגנה. צביעת הגדר היא גם עלות שאותה אתם צריכים לקחת בחשבון.

 

  1. התקנה

 

הגורם האחרון הוא כמובן עלות ההתקנה של הגדר. העלות משתנה לפי המקום שבו אתם גרים, והשטח שעליו צריך להתקין את הגדר כיון שיש שטחים שעליהם מאתגר יותר להקים את הגדר ולכן המחיר של ההתקנה צפוי להיות גבוה יותר.

חברות מובילות בשוק

דה-וינצ'י עיצוב הבית

 

החברה מתמחה בייצור, שיווק וכן התקנה של מגוון גדרות ושערים והינה בין החברות הבודדות בארץ אשר מייצרת את מוצריה ממתכת מגולוונת ומאלומיניום צבוע בתנור לפי בחירת הלקוח. להלן מגוון גדרות אלומיניום אשר מציעה החברה:

גדר אלומיניום בשילוב זכוכית חלבית– גדר מאוד נפוצה ופופולארית בקרב אנשים בעלי בתים פרטיים וזאת בשל יופייה ועמידותה. מדובר בגדר אלומיניום אטומה בשילוב יציקת צמה מיוחדת על-גבי זכוכית חלבית ומתאימה מאוד גם לשערי כניסה.

גדר דגם אלון– גדרות אלומיניום עשויים מלוחות ברוחב 10 ס"מ וכמו כן ניתן לקבוע את הרווחים שבין הלוחות לפי דרישת הלקוח. מתאימים מאוד גם למטרות גדרות לגינה.

גדר דגם אייל– גדרות אלומיניום העשויים משלבי אלומיניום אטומים לגמרי וכן ניתן לשלב בגדר זכוכית טריפלקס בטיחותית או אפילו רשת אלומיניום.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר יש לפנות לטלפון: 050-8899100

 

פורת מתכות

 

החברה מציעה מגוון שערים אלומיניום, גדרות אלומיניום, שערי מתכת ועוד אך ייחודם כי כל מוצריהם מעוצבים ואינם רגילים או סטנדרטיים.

גדרות האלומיניום מגיעים חדשים ומעוצבים עם עמודים תומכים, ברגים ועוגני ג'מבו וכל זאת להתקנה פשוטה ומהירה כך שבאמצעות עוגני הג'מבו מקבעים את העמודים לחומה, משחילים דרכם את הפרופילים ומחברים את הגדר באמצעות ברגים, כך שאין צורך בריתוכים או בהשחזות. מגוון הגדרות המעוצבות של "פורת מתכות" מאפשר לכם להנות מגדרות אלומיניום בעיצובים של פרחים, דקלים, אריות, ציפורים, פסים, ורסאצ', תלתל, היי-טק ועוד.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר יש לפנות למרכז המכירות הארצי ברחוב המחוגה 25, איזור תעשיה צפוני, אשקלון או להתקשר לטלפון: 08-6754561

 

ריילגייט

 

חברת "ריילגייט" מציעה מגוון של גדרות אלומיניום, גדרות לגינה, שערים אלומיניום בשלל עיצובים ומאפיינים המתאימים לאנשים רבים ואישיותם. החברה ידועה בבחירה עיקרית של חומר האלומיניום בעבודותיה וזאת מכיוון שמדובר בחומר גלם בעל חוזק רב והרכב כימי המתאים במיוחד לאקלים הישראלי. להלן מגוון גדרות לגינה, שערים, גדרות אלומיניום וגדרות לגידור שטח הבית הפרטי שלכם מהם תוכלו להנות:

גדר דגם אטום– גדר אלומיניום דגם אטום לאנשים אשר אוהבים לשמור על פרטיותם ופה נמצא את גדר דגם אלון.

גדר שילוב חלונות– גדר אשר מעוצבת עם חלונות למראה מרענן ושונה, ניתן למצוא את דגמי שתי וערב כמאוד פופולאריים בגדרות שכאלו.

גדר יציקות אלומיניום– מדובר בגדר המגיעה בשילוב יציקות אלומיניום ומתאימה לאנשים הנחשבים שמרנים יותר ורוצים בעיקר גדר לצורך גידור ופחות לצורך עיצוב אם כי הגדרות מעוצבות ויפות גם בדגמים אלו.

גדר הייטק– שערים אלומיניום וגדרות מדגמי הייטק מתאימים לאנשים אשר אוהבים את המראה הנקי ופה ניתן למצוא את דגמי אור, הייטק וכוכב.

גדר פס מרווח– גדרות אלומיניום אלו מאופיינות בפסים מרווחים למי שרוצה לראות ולא להראות, כמו חלון כהה ברכב.

לפרטים ומידע נוסף ניתן להגיע לחנות ברחוב הבדיל 41, באר-שבע או להתקשר לטלפון: 08-6652434

לפניכם מחירון גדרות אלומיניום שלנו, המחירים המופיעים הם מחירים ממוצעים בלבד.

לסיכום

אלומיניום היא מתכת נהדרת להכנה של גדרות. גדרות אלומיניום נחשבות איכותיות, עמידות וגם זולות ביחס לגדרות שעשויות מחומרים אחרים. כאשר בוחרים ספק חשוב לבחור ספק אמין ולראות עבודות קודמות שלו על מנת להבין האם הוא יוכל לספק את מבוקשינו. המחיר של הגדר נקבע לפי מספר גורמים, ולמעשה גם אם התקציב שלכם נמוך עדיין תוכלו לקנות גדר.

יועץ אלומיניום
מאירי רון
ייעוץ אלומיניום

מנהל פורום אלומיניום

ניסיון של מעל 30 שנה בענף האלומיניום לבנין. ניסיון של כ 15 שנה בנושא תקינת אלומיניום. רון מאירי, יועץ אלומיניום בעל ניסיון של 32 שנה בתחום האלומיניום, החל את דרכו משלב ההתקנה, הייצור, ניהול הבטחת איכות של מכון התקנים ועד תפקידו היום כיועץ אלומיניום לחברות בניה, לאדריכלים וליזמים בשוק הפרטי והציבורי.

שאלות גולשים מהפורום בנושא גדר אלומיניום

vקמת גדר אלומיניום javascript:void(0)

שלום רב , אני מעוניין להקים גדר אלומינים באורך 4 מטר בערך וגובה 1.70 מטר, מפרופילים של כ- 15 ס"מ רוחב עם רווח של כ-3 ס"מ (ארבע עמודים) בצבע לבן בהרכה עצמית מה העלות ואיפה ניתן לרכוש תודה מראש על התשובה

הודעות בפורום פורום אלומיניום 27/03/2019
vקמת גדר אלומיניום javascript:void(0)

שלום רב , אני מעוניין להקים גדר אלומינים באורך 4 מטר בערך וגובה 1.70 מטר, מפרופילים של כ- 15 ס"מ רוחב עם רווח של כ-3 ס"מ (ארבע עמודים) בצבע לבן בהרכה עצמית מה העלות ואיפה ניתן לרכוש תודה מראש על התשובה

הודעות בפורום פורום אלומיניום 27/03/2019
עלות התקנת גדר אלומיניום

היי, רציתי לדעת האם המחירים של גדר אלומיניום הינם כוללים עבודת ההתקנה או יש תמחור בנפרד להתקנה? במידה וכן האם ייתכן המחירים להתקנה למטר גבוהים ממחיר הגדר??

הודעות בפורום פורום אלומיניום 08/09/2018
עלות התקנת גדר אלומיניום

היי, רציתי לדעת האם המחירים של גדר אלומיניום הינם כוללים עבודת ההתקנה או יש תמחור בנפרד להתקנה? במידה וכן האם ייתכן המחירים להתקנה למטר גבוהים ממחיר הגדר??

הודעות בפורום פורום אלומיניום 08/09/2018
בניית גדר אלומיניום

שלום. מחפש קבלן לבניית גדר אלומיניום בטבריה.כ 15 מטר. צריך לפרק גדר קלה קיימת לבצע ביסוסים ובניית גדר לגובה של 180 ס"מ בערך. אשמח להמלצות...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 15/02/2018
בניית גדר אלומיניום

שלום. מחפש קבלן לבניית גדר אלומיניום בטבריה.כ 15 מטר. צריך לפרק גדר קלה קיימת לבצע ביסוסים ובניית גדר לגובה של 180 ס"מ בערך. אשמח להמלצות...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 15/02/2018
גדר אלומיניום שנפגעה

שלום רון, יש לנו גדר אלומיניום לכל רוחב הבית. היתה תאונה ברחוב ורכב פגע בגדר - חלק קטן התעקם אבל חלק מאוד גדול השתפשף. מסיבות כאלו ואחרות לא היינו רוצים להחליף את כל הגדר (אין פה ביטוח שיכסה). ...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 24/12/2015
גדר אלומיניום שנפגעה

שלום רון, יש לנו גדר אלומיניום לכל רוחב הבית. היתה תאונה ברחוב ורכב פגע בגדר - חלק קטן התעקם אבל חלק מאוד גדול השתפשף. מסיבות כאלו ואחרות לא היינו רוצים להחליף את כל הגדר (אין פה ביטוח שיכסה). ...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 24/12/2015