במדריך הזה, מומחים בתחום האלומיניום סוקרים את האפשרויות שלכם לבחור מחסן אלומיניום

קודם כל, מה זה בעצם אלומיניום?

 

מחסני אלומיניום

 

 • אלומיניום הוא אחד החומרים ההנדסיים החשובים ביותר של זמננו מכיוון שהוא קל משקל, עמיד ופונקציונלי. ניתן למצוא אלומיניום בבתים שלנו, ברכבים, ברכבות ובמטוסים שמובילים אותנו למרחקים ארוכים, בטלפונים ניידים ובמחשבים שבהם אנו משתמשים מדי יום, במדפים בתוך המקררים שלנו ובעיצובי פנים מודרניים, אבל רק לפני 200 שנה, מעט מאוד היה ידוע על זה.
 • אלומיניום הוא מתכת כסופה-לבנה והיסוד ה-13 בטבלה המחזורית. עובדה מפתיעה אחת לגבי אלומיניום היא שהיא המתכת הנפוצה ביותר בכדור הארץ, המהווה יותר מ-8% ממסת הליבה של כדור הארץ. זהו גם היסוד הכימי השלישי בשכיחותו על הפלנטה שלנו, אחרי חמצן וסיליקון. יחד עם זאת, מכיוון שהוא נקשר בקלות עם אלמנטים אחרים, אלומיניום טהור אינו קיים בטבע. זו הסיבה שאנשים למדו על זה רק לאחרונה.
 • באופן רשמי, אלומיניום הופק לראשונה בשנת 1824, ולקח עוד חמישים שנה עד שאנשים למדו כיצד לייצר אותו בקנה מידה גדול.
 • אלומיניום סולפטים הוא הסוג הנפוץ ביותר של אלומיניום המצוי בטבע.
 • לאלומיניום יש סט ייחודי של תכונות יקרות ערך. זוהי אחת המתכות הקלות ביותר בעולם, קלה כמעט פי שלושה מברזל, אך היא גם חזקה מאוד, גמישה במיוחד ועמידה בפני קורוזיה בגלל פני השטח שלה מכוסים תמיד בשכבה דקה במיוחד אך חזקה במיוחד של סרט תחמוצת. הוא אינו מגנטי, אבל הוא מוליך חשמל מצוין ויוצר סגסוגות עם כמעט כל שאר המתכות.

 

שימושים של אלומיניום 

   

 • ניתן להשתמש בתנאי לחץ לעיבוד אלומיניום בקלות כאשר הוא חם או קר. יש לו את היכולת להתגלגל, למשוך ולהחתים אותו. האלומיניום אינו עולה באש, אינו דורש צבע מיוחד ואינו רעיל, בניגוד לפלסטיק. 
 • האלומיניום גם מאוד גמיש, ומאפשר יצירת יריעות דקות עד 4 מיקרון וחוט דק במיוחד.
 • ניתן ליצור מאלומיניום נייר כסף דק במיוחד שדק יותר פי שלושה משערת אדם.

 

יתר על כן, אלומיניום זול יותר ממתכות וחומרים אחרים.
 

מחסני אלומיניום "קווים לדמותם"

 
מחסני אלומיניום ממלאים תפקיד מכריע באחסון והפצה של פרופילי אלומיניום, המשמשים כמוקדים מרכזיים בשרשרת האספקה של תעשיות שונות. מחסנים אלו הם מתקנים מיוחדים המיועדים לאחסן, לטפל ולהפיץ מוצרי אלומיניום ביעילות ובבטחה. עם הביקוש הגובר לאלומיניום בתחום הבנייה, הרכב, התעופה והחלל ועוד, המשמעות של מחסני האלומיניום רק עלתה בשנים האחרונות.
 
על ידי מתן מיקום מרכזי לאחסון פרופילי אלומיניום, מחסנים אלו מסייעים לייעל את תנועת החומרים, להפחית את זמני ההובלה ולהבטיח אספקה בזמן ללקוחות. בנוסף, מחסני אלומיניום מציעים לרוב שירותי ערך מוסף כגון חיתוך, עיבוד שבבי וגימור, ומוסיפים ערך נוסף לשרשרת האספקה.
 
הפריסה והעיצוב של מחסני אלומיניום מותאמים כדי למקסם את קיבולת האחסון תוך הבטחת גישה קלה למלאי לשליפה ומשלוח מהירים. מערכות ניהול מלאי מתקדמות משמשות לעתים קרובות כדי לעקוב אחר התנועה של פרופילי אלומיניום בתוך המחסן, לשמור על רמות מלאי מדויקות ולמזער את הסיכון למלאי.
 

חשיבותם של מחסני אלומיניום בשרשרת האספקה

 
מחסני אלומיניום ממלאים תפקיד מרכזי בשרשרת האספקה בכך שהם משמשים כצמתי מפתח לאחסון, טיפול והפצה של פרופילי אלומיניום. מתקנים מיוחדים אלו משמשים כקשר חיוני בין יצרני אלומיניום ומשתמשי קצה, ומבטיחים זרימה חלקה של חומרים לאורך שרשרת האספקה.
 
אחד התפקידים העיקריים של מחסני אלומיניום הוא לרכז את האחסון של פרופילי אלומיניום, מה שמאפשר ניהול מלאי יעיל ומילוי הזמנות בזמן. על ידי איחוד מלאי במיקום אחד, מחסנים עוזרים להפחית את זמני ההובלה ועלויות ההובלה, ובסופו של דבר משפרים את היעילות הכוללת של שרשרת האספקה.
 
יתרה מכך, מחסני אלומיניום מספקים מגוון שירותי ערך מוסף, כגון חיתוך, עיבוד שבבי ואריזה, המעניקים ערך מוסף למוצרי האלומיניום השונים כמו:  גדרות למרפסת, גדר אלומיניום  וכיוצא בזה.. לפני שהם מגיעים ללקוח הסופי. גמישות נוספת זו מאפשרת למחסנים לענות על הצרכים הספציפיים של הלקוחות ולהסתגל לדרישות השוק המשתנות במהירות.
 
בנוסף לשירותי אחסון וערך מוסף, מחסני אלומיניום ממלאים גם תפקיד קריטי בבקרת איכות ועמידה בתקני התעשייה. מתקנים אלו מצוידים בתשתית ובטכנולוגיה הדרושים כדי להבטיח טיפול ואחסון בטוחים של פרופילי אלומיניום, שמירה על שלמות המוצר ועמידה בדרישות הרגולטוריות.
 

סוגי מחסני אלומיניום: איזה מהם מתאים לכם?

 
כאשר בוחנים את סוגי מחסני האלומיניום הזמינים, חיוני להבין את התכונות והיכולות הייחודיות של כל אחד מהם כדי לקבוע איזה מהם מתאים ביותר לצרכים הספציפיים. סוג נפוץ אחד הוא המחסן הציבורי, המציע שטח אחסון משותף למספר לקוחות, המספק פתרונות חסכוניים לעסקים עם רמות מלאי משתנות. מצד שני, מחסנים פרטיים נותנים מענה לדרישות האחסון הבלעדיות של חברה אחת, ומציעים שליטה רבה יותר על ניהול מלאי ופרוטוקולי אבטחה.
 
אפשרות נוספת היא מחסן הערובה, המאפשר אחסון מוצרי אלומיניום מיובאים ללא תשלום מכסים או מיסים עד שהם מוכנים להפצה, מה שהופך אותו לבחירה אטרקטיבית לפעולות סחר בינלאומי. בנוסף, מחסני אחסון קר מצוידים בסביבות מבוקרות טמפרטורה כדי לשמר את איכות פרופילי האלומיניום, מה שהופך אותם למתאימים לתעשיות עם דרישות טמפרטורה קפדניות.
 

מהם פרופילי אלומיניום ומדוע הם חשובים?

 
פרופילי אלומיניום הם צורות מיוחדות העשויות מסגסוגות אלומיניום המשמשות בדרך כלל בבנייה, ייצור ויישומים תעשייתיים שונים. פרופילים אלה נוצרים באמצעות תהליכי אקסטרוזיה, כאשר בילטי אלומיניום נאלצים דרך תבנית כדי לייצר צורות ספציפיות כגון קורות, זוויות, תעלות וצינורות. הרבגוניות של פרופילי אלומיניום מאפשרת לבצע בהם מגוון רחב של עבודות אלומיניום ולהתאים אותם לדרישות עיצוב מדויקות, מה שהופך אותם לבחירה מועדפת עבור אדריכלים, מהנדסים ומעצבים המחפשים רכיבים מבניים קלים אך עמידים.
 
החשיבות של פרופילי אלומיניום נעוצה בתכונותיהם הייחודיות המציעות אינספור יתרונות. האלומיניום הוא מטבעו קל משקל, עמיד בפני קורוזיה, וניתן לגמיש אותו מאוד, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מגוון רחב של יישומים שבהם חוזק ועמידות חיוניים. בנוסף, לפרופילי אלומיניום יש מוליכות תרמית מעולה, מה שהופך אותם למתאימים לשימוש במערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר.
 
יתר על כן, פרופילי אלומיניום הם ידידותיים לסביבה מכיוון שהם ניתנים למיחזור מלא, ותורמים לפרקטיקות ברות קיימא בתעשיית הייצור. יכולת המיחזור של האלומיניום מפחיתה את טביעת הרגל הפחמנית של תהליכי הייצור ומקדמת כלכלה מעגלית על ידי מזעור פסולת ושימור משאבים. בנוסף, פרופילי אלומיניום מציעים משיכה אסתטית עם המראה המלוטש והמודרני שלהם, ומוסיפים נופך של תחכום לעיצובים אדריכליים ועיצוב פנים.
 

אחסון פרופילי אלומיניום

 
אחסון פרופילי אלומיניום דורש התייחסות מדוקדקת של שיטות עבודה מומלצות כדי להבטיח שהאיכות והשלמות שלהם נשמרות. אחד הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון הוא סביבת האחסון, שאמורה להיות יבשה, מאווררת היטב וללא לחות כדי למנוע קורוזיה. מומלץ לאחסן פרופילי אלומיניום בתוך הבית כדי להגן עליהם מפני חשיפה לתנאי מזג אוויר קשים, טמפרטורות קיצוניות ותנודות לחות שעלולות לפגוע בשלמותם המבנית.
 
טיפול נכון וערימה של פרופילי אלומיניום חיוניים למניעת נזק במהלך האחסון. יש לאחסן פרופילים בצורה אופקית על גבי משטחים שטוחים או מתלים כדי למנוע כיפוף, עיוות או שריטה. רצוי להפריד בין פרופילים וגדלים שונים כדי להקל על גישה נוחה ולמנוע נזק מקרי במהלך השליפה. בנוסף, שימוש בכיסויי הגנה או בחומרי אריזה יכולים לסייע בהגנה על פרופילי אלומיניום מפני אבק, לכלוך ומזהמים אחרים שעלולים להשפיע על גימור פני השטח שלהם.
 
בדיקה ותחזוקה שוטפת של פרופילי אלומיניום מאוחסנים הינן חיוניות על מנת לזהות כל סימן של קורוזיה, חמצון או צורות אחרות של השפלה. ניקוי תקופתי עם חומרי ניקוי עדינים וממיסים מתאימים יכול לסייע בשמירה על מראה ואיכות הפרופילים. הטמעת מערכת ניהול מלאי שיטתית עם נהלי תיוג ומעקב ברורים יכולה לייעל את פעולות האחסון ולמזער את הסיכון לשגיאות או פריטים שלא במקומם.
 

כיצד לבחור את המחסן המתאים לאחסון פרופילי אלומיניום?

 
בחירת המחסן הנכון לאחסון פרופילי אלומיניום היא החלטה קריטית שיכולה להשפיע על האיכות, היעילות וההצלחה הכוללת של העבודה. בעת בחירת מחסן, יש לקחת בחשבון גורמים כמו מיקום, קיבולת אחסון, תשתית ואמצעי אבטחה. בחירה במחסן בסמיכות לספקים או ללקוחות יכולה לייעל את הלוגיסטיקה ולהפחית את עלויות ההובלה, ולשפר את היעילות הכוללת של שרשרת האספקה.
 
יש לבצע הערכה של קיבולת האחסון במחסן כדי להבטיח שהוא יכול להכיל את רמות המלאי הנוכחיות כמו גם תחזיות צמיחה עתידיות. מחסן מרווח עם אפשרויות אחסון גמישות, כגון מערכות מתלים או יחידות מדפים, יכול לייעל את ניצול המקום ולהקל על אחסון מאורגן של פרופילי אלומיניום. בנוסף, חשוב להעריך את הנגישות של המחסן כדי להבטיח טעינה ופריקה חלקה של חומרים, תוך מזעור זמן הטיפול ועלויות העבודה.
 
לתשתיות תפקיד מכריע ביעילות פעילות המחסן. ההמלצה היא לחפש מחסנים המצוידים בציוד טיפול מודרני, כגון מלגזות, מסועים ושקעי משטחים, כדי לזרז את משימות הטיפול בחומרים ולשפר את יעילות זרימת העבודה. תאורה נאותה, אוורור ובקרת טמפרטורה הם גם שיקולים חיוניים לשמירה על האיכות והשלמות של פרופילי אלומיניום מאוחסנים.
 

מחיר האלומיניום לק"ג: סקירת שוק

 
מחיר האלומיניום לקילו הוא אינדיקטור מרכזי למגמות השוק והתנאים הכלכליים בתעשיית האלומיניום. תנודות במחיר האלומיניום יכולות להיות מושפעות מגורמים שונים, כולל דינמיקת ביקוש והיצע גלובליים, אירועים גיאופוליטיים, תנודות מטבע ומדיניות סחר. ניטור מחיר האלומיניום לקילו חיוני לבעלי עניין בתעשייה כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי אסטרטגיות ייצור, רכש ותמחור.
 
בשנים האחרונות, מחיר האלומיניום חווה תנודתיות עקב גורמים כמו מתחים מסחריים בין כלכלות גדולות, שינויים במדיניות הממשלה ושינויים בהעדפות הצרכנים. הבנת כוחות השוק המניעים את תנודות המחירים הללו חיונית עבור מחסני אלומיניום ויצרני אלומיניום לנהל ביעילות את רמות המלאי ואסטרטגיות התמחור שלהם.
 
מחיר האלומיניום לקילו מושפע גם מגורמים מאקרו-כלכליים כמו שיעורי אינפלציה, ריבית וצמיחה כלכלית כללית. כסחורה הנסחרת בעולם, מחירי האלומיניום מושפעים מסנטימנט בשוק, ספקולציות של משקיעים ומאינדיקטורים מאקרו-כלכליים. התעדכנות במגמות וגורמים אלו בשוק יכולה לעזור למחסני אלומיניום לצפות את תנועות המחירים ולהפחית סיכונים הקשורים לתנודתיות המחירים.
 

מדוע תעשיית מחסני האלומיניום היא השקעה משתלמת?

 
תעשיית מחסני האלומיניום מהווה הזדמנות מפתה למשקיעים בשל מספר גורמים מרכזיים התורמים לאופי הרווחי שלה.
ראשית, הביקוש הגובר לאלומיניום בתעשיות שונות, כולל בנייה, רכב ותעופה וחלל, מבטיח צורך קבוע במתקני אחסון והפצה.
ביקוש מתמשך זה מספק בסיס יציב להשקעה במחסני אלומיניום, המציע פוטנציאל צמיחה לטווח ארוך.
 
יתר על כן, הרבגוניות של האלומיניום כחומר הופכת אותו למבוקש מאוד בשל תכונותיו הקלות אך העמידות, מה שמניע את השימוש בו במגוון רחב של יישומים. הרבגוניות הזו מתורגמת לבסיס לקוחות מגוון עבור מחסני אלומיניום, ויוצרים שוק חזק עם זרמי הכנסה מרובים.
 
בנוסף, ההתקדמות בטכנולוגיה ובאוטומציה חוללה מהפכה בפעילות המחסן, תוך שיפור היעילות, הדיוק והעלות-תועלת. השקעה בטכנולוגיות מתקדמות יכולה לייעל עוד יותר את ביצועי המחסן ולייעל תהליכים, ובסופו של דבר לשפר את הרווחיות והתחרותיות בשוק.
 

תפקיד ההתקדמות הטכנולוגית בתפעול מחסני אלומיניום

 
התקדמות טכנולוגית משחקת תפקיד מכריע באופטימיזציה של פעולות מחסני אלומיניום, מהפכה בפרקטיקות המסורתיות ובהנעת היעילות והפרודוקטיביות לגבהים חדשים. מערכות אוטומציה, כגון זרועות רובוטיות ורצועות מסוע, מייעלות את התנועה והטיפול בפרופילי אלומיניום בתוך המחסן, מפחיתות את העבודה הידנית ומצמצמות את הסיכון לטעויות. טכנולוגיות אלו לא רק משפרות את היעילות התפעולית אלא גם תורמות לסביבת עבודה בטוחה יותר עבור אנשי המחסן.
 
יתר על כן, השילוב של תוכנות ניהול מלאי ומערכות ניהול מחסנים מאפשר מעקב וניטור בזמן אמת אחר רמות מלאי אלומיניום, הזמנות ומשלוחים. נראות זו בזמן אמת מאפשרת למנהלי מחסנים לקבל החלטות מושכלות, לצפות תנודות בביקוש ולבצע אופטימיזציה של אסטרטגיות בקרת מלאי. כתוצאה מכך, פתרונות טכנולוגיים משפרים את דיוק המלאי, מפחיתים את המלאי ומשפרים את שיעורי מילוי ההזמנות, ובסופו של דבר משפרים את שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות.
 
יתרה מכך, הטמעת כלי ניתוח נתונים וכלי מודל חזוי מאפשרת למחסני אלומיניום לחזות דפוסי ביקוש, לזהות צווארי בקבוק תפעוליים ולייעל את הקצאת המשאבים. על ידי מינוף תובנות מונעות נתונים, מנהלי מחסנים יכולים לקבל החלטות מבוססות נתונים, לשפר את היעילות התפעולית ולהניע יוזמות לשיפור תהליכים מתמשכים. כלי ניתוח אלה מחזקים את המחסנים להסתגל באופן יזום לשינויים בשוק, לשפר את הזריזות התפעולית ולשמור על יתרון תחרותי בתעשייה.
 

אמצעי בטיחות במחסני אלומיניום

 
אמצעי בטיחות במחסני אלומיניום מהווים היבט בלתי ניתן למשא ומתן שיש לתעדף אותו כדי להבטיח את רווחתם של אנשי המחסן, להגן על מלאי יקר ערך ולשמור על סביבת עבודה מאובטחת.
יישום פרוטוקולי בטיחות חזקים, תוכניות הדרכה ובדיקות סדירות חיוניים כדי לצמצם סיכונים פוטנציאליים ולמנוע תאונות.
 
טיפול ואחסון נכון של פרופילי אלומיניום, שיכולים להיות חדים וכבדים, מחייבים הקפדה על הנחיות בטיחות מחמירות כדי למזער את הסיכון לפציעות. אספקת לעובדים ציוד מגן אישי מתאים (PPE), כגון כפפות, קסדות ומשקפי בטיחות, היא חיונית לשמירה על בריאותם ולמניעת תקריות במקום העבודה.
 
יתרה מזאת, ביצוע מבדקי בטיחות קבועים, הערכות סיכונים ותרגילי חירום יכולים לסייע בזיהוי סכנות בטיחותיות פוטנציאליות, לטפל בפגיעויות ולשפר את ההיערכות לשעת חירום במחסני אלומיניום.
יצירת תרבות של מודעות בטיחות ואחריות בקרב כל צוות המחסן מטפחת גישה פרואקטיבית לניהול סיכונים ומקדמת סביבת עבודה בטוחה לכל המעורבים.
 

אילו תקנות מסדירות את הפעלת מחסני אלומיניום?

 
מחסני אלומיניום כפופים למגוון תקנות ותקנים שמטרתם להבטיח טיפול, אחסון והפצה בטוחים של מוצרי אלומיניום. תקנות אלו נקבעות על מנת לשמור על רווחת העובדים, להגן על הסביבה ולשמור על איכות האלומיניום המאוחסן.
 
מערכת מרכזית אחת של תקנות המסדירה את תפעול מחסני האלומיניום קשורה לבריאות ובטיחות תעסוקתית. תקנות אלה מתארות את פרוטוקולי הבטיחות הדרושים, דרישות ההדרכה ותקני הציוד למניעת תאונות ופציעות במקום העבודה. עמידה בתקנות אלו חיונית ליצירת סביבת עבודה בטוחה לצוות המחסן.
 
בנוסף, תקנות איכות הסביבה ממלאות תפקיד משמעותי בהכתבת האופן שבו מחסני אלומיניום מנהלים את סילוק הפסולת, מטפלים בחומרים מסוכנים ומפחיתים סיכונים סביבתיים. תקנות אלו מטרתן למזער את ההשפעה הסביבתית של פעולות מחסנים ולקדם שיטות קיימא בתעשייה.
 
כמו כן, קיימות תקנות הנוגעות להובלת מוצרי אלומיניום למחסנים וממנו, המבטיחות הקפדה על נהלי טיפול נאותים במהלך המעבר. הקפדה על תקנות התחבורה מסייעת במניעת נזקים למוצרי האלומיניום ושומרת על איכותם לאורך כל שרשרת האספקה.
 

קיימות סביבתית: דאגה למחסני אלומיניום?

 
קיימות סביבתית הפכה לשיקול חשוב יותר ויותר עבור מחסני אלומיניום, כאשר התעשייה עומדת בפני לחץ גובר להפחית את ההשפעה הסביבתית שלה ולאמץ שיטות קיימא יותר.

   

 • ניהול משאבים:
  אחד ההיבטים המרכזיים של קיימות סביבתית עבור מחסני אלומיניום הוא ניהול משאבים יעיל. זה כולל אופטימיזציה של צריכת האנרגיה, הפחתת צריכת המים ומזעור ייצור הפסולת לאורך כל פעילות המחסן. יישום שיטות יעילות במשאבים לא רק מסייע למחסנים להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלהם, אלא גם מביא לחסכון בעלויות ויעילות תפעולית.
 • מיחזור וכלכלה מעגלית:
  אימוץ המיחזור ועקרונות הכלכלה המעגלית הוא תחום מיקוד קריטי נוסף למחסני אלומיניום. האלומיניום הוא חומר בר מיחזור, ומיחזורו מפחית משמעותית את צריכת האנרגיה ואת פליטת גזי החממה בהשוואה לייצור הראשוני. מחסנים יכולים לתרום לעתיד בר קיימא יותר על ידי קידום יוזמות מיחזור, שיתוף פעולה עם מתקני מיחזור, והבטחה שגרוטאות אלומיניום נאספות וממוחזרות כראוי.
 • הפחתת פליטות:
  טיפול בפליטות, במיוחד אלו הקשורות לתחבורה ושימוש באנרגיה, חיוני למחסני אלומיניום המחויבים לקיימות סביבתית. יישום צעדים להפחתת פליטת פחמן, כגון השקעה בכלי רכב חשמליים לתחבורה ומעבר למקורות אנרגיה מתחדשים לפעילות מחסנים, יכול לעזור למחסנים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולתרום לסביבה נקייה יותר.

 

האם יש עתיד למחסני אלומיניום בעידן המסחר האלקטרוני?

 
ככל שנוף המסחר האלקטרוני ממשיך להתפתח ולעצב מחדש את הדינמיקה המסורתית של שרשרת האספקה, תפקידם של מחסני האלומיניום עובר שינוי. בעוד שהמסחר האלקטרוני מציג אתגרים והזדמנויות חדשות עבור התעשייה, נותר ביקוש משמעותי למוצרי אלומיניום המחייבים פתרונות אחסנה יעילים.
 
הדגש הגובר על קיימות ופרקטיקות ידידותיות לסביבה בפעילות מסחר אלקטרוני השפיע גם על העיצוב והתפעול של מחסני אלומיניום. שילוב יוזמות ירוקות כגון מערכות חסכוניות באנרגיה, תוכניות מיחזור ופתרונות אריזה ידידותיים לסביבה יכולים לעזור למחסנים להתיישר עם יעדי הקיימות של חברות מסחר אלקטרוני ולמשוך לקוחות מודעים לסביבה.
 
יתרה מכך, עליית ההתאמה האישית והפרסונליזציה במסחר האלקטרוני הובילה לצורך הולך וגובר בפרופילים ומוצרי אלומיניום מגוונים, המחייבים מחסנים להתאים את יכולות האחסון והטיפול שלהם כדי להכיל מגוון רחב יותר של מלאי. מערכות מתקדמות לניהול מלאי וטכנולוגיות אוטומציה יכולות לעזור למחסנים לייעל את התפעול ולעמוד בדרישות של שוק המשתנה במהירות.

אז איפה אפשר למצוא כיום מחסני אלומיניום בארץ?

מסתבר שיש לא מעט חנויות ומחסני אלומיניום בכל הארץ!

 

אלומיר

 יש לדוגמא את מפעל ומחסן האלומיניום של "אלומיר": האלומיניום שלך ברמלה, בשפלה ובדרום. עבודות אלומיניום, ייצור פרופילים לפיתוח חקלאות ועוד.

בנוסף, החברה מתמחה במקלחונים, חיפויי גגות וקירות, עבודות אלומיניום וחלונות לבנייה קלה.

השירות ניתן באופן אישי ומקצועי. ניתן לפנות אליהם בטלפון לייעוץ בנושאים כגון מרפסות, קונסטרוקציות מתכת, צביעת אלומיניום, מערכות אינטרקום וכל נושא אחר. 

לחילופין, ניתן להגיע למשרד ולמחסן אלומיניום שלהם ברחוב ביאליק 22, רמלה. 

א.א אלומיניום

מפעל ומחסן האלומיניום של "א.א אלומיניום", מרכז ומחסן אלומיניום בפתח תקווה ובכל מרכז הארץ. 

א.א אלומיניום מציעים שירותי עיצוב אלומיניום, ועוד. השירות ניתן באופן אישי ומקצועי. 

ניתן לפנות אליהם בטלפון לייעוץ בנושאים כמו דלתות אלומיניום, בניין אלומיניום, קונסטרוקציות מתכת, צביעת אלומיניום וכל נושא אחר. 

לחילופין, ניתן להגיע למשרד ולמחסן אלומיניום שלהם ברחוב בבן ציון גליס 40, פתח תקווה. בנוסף, חברת א.א אלומיניום מתמחה גם בתחום קונסטרוקציות מתכת, חלונות ראווה מאלומיניום, מקלחונים מאלומיניום ועוד.

 

ניצוזי פז פרופילים ומתכות בע"מ

מפעל ומחסן אלומיניום של חברת ניצוזי פז פרופילים ומתכות בע"מ מציעים ערכות להרכבת גדרות, פרגולות ושערים.

ברשותם מחסני אלומיניום המכילים מגוון רחב של פרופילי אלומיניום, זוויות, צינורות, ריבועים, מלבנים, שטוחים וסיבובים מלאים כולם אפשריים.

פחים מרובעים מלאים, פחי אלומיניום, פחי מדרגה ואפשרויות אחרות זמינות.

אז תכלס, אחרי שהבנו מהו אלומיניום וראינו דוגמאות למחסני אלומיניום בארץ, מה מחיר אלומיניום לקילו?

כדי לענות על השאלה הזאת, אולי עדיף לשאול מה מחיר אלומיניום למטר….

כאשר מחפשים מחיר אלומיניום למטר, אתם יכולים לחפש גדר, חלון, גג, מרזב וכדומה. תמחור האלומיניום למטר עבור כל אחד מהם משתנה בהתאם לעבודות ההתקנה וסוג הגימור הנדרש. 

כתוצאה מכך, מתן הערכת מחיר "קבוע" לאלומיניום היא מעט קשה. 

אבל מה שנקרא "על הנייר" כדי לתת תשובה לשאלה "כמה עולה מטר אלומיניום?" 

מחיר אלומיניום לדוגמא:

 • המחירים לשער חשמלי מאלומיניום נעים בין 800 ל-1000 ש"ח למטר כולל התקנה.
 • מרזב אלומיניום יעלה בין 70 ל-130 ₪ למטר.
 • מחירי פרגולת אלומיניום נעים בין 8,000 – 11,000 ₪ : 
 • דלת אלומיניום, מחיר לדלת אלומיניום הכוללת גם זכוכית. 2,500 – 3,000 ₪
 • מחיר למטר של תריס אלומיניום 300 – 700 ₪
 • עלות רשת חלונות והתקנת רשת עם מסגרת אלומיניום: 400 – 700 ₪
 • גדר אלומיניום מחיר: 600-1,200 ₪ למטר
יועץ אלומיניום
מאירי רון
ייעוץ אלומיניום

מנהל פורום אלומיניום

ניסיון של מעל 30 שנה בענף האלומיניום לבנין. ניסיון של כ 15 שנה בנושא תקינת אלומיניום. רון מאירי, יועץ אלומיניום בעל ניסיון של 32 שנה בתחום האלומיניום, החל את דרכו משלב ההתקנה, הייצור, ניהול הבטחת איכות של מכון התקנים ועד תפקידו היום כיועץ אלומיניום לחברות בניה, לאדריכלים וליזמים בשוק הפרטי והציבורי.

שאלות גולשים מהפורום בנושא מחסן אלומיניום

מחסן אלומיניום בחיפה שמוכר פרופילים בודדים לפרטיים?

שלום, אני מעונין לקנות מספר פרופילים בודדים במידות/צבעים שונים לצורך פרויקט DIY קטן. היכן יש מחסן אלומיניום בחיפה שמוכר פרופילים בודדים לפרטיים? תודה, ניר

הודעות בפורום פורום אלומיניום 23/06/2021
מחסן אלומיניום בחיפה שמוכר פרופילים בודדים לפרטיים?

שלום, אני מעונין לקנות מספר פרופילים בודדים במידות/צבעים שונים לצורך פרויקט DIY קטן. היכן יש מחסן אלומיניום בחיפה שמוכר פרופילים בודדים לפרטיים? תודה, ניר

הודעות בפורום פורום אלומיניום 23/06/2021
מחסן אלומיניום

שלום אני תומר ויש לי שאלה אני רוצה לבנות מחסן מאלומיניום בחצר, האם זה בטיחותי להתקין מערכת תאורה או שאלומיניום מתחמם מהר ועלול להידלק? תודה תומר

הודעות בפורום פורום אלומיניום 03/08/2015
מחסן אלומיניום

שלום אני תומר ויש לי שאלה אני רוצה לבנות מחסן מאלומיניום בחצר, האם זה בטיחותי להתקין מערכת תאורה או שאלומיניום מתחמם מהר ועלול להידלק? תודה תומר

הודעות בפורום פורום אלומיניום 03/08/2015
עבודה בתחום האלומיניום

לחברת אלומיניום באזור תעשייה כרמיאל דרושים : 1.מרכיבים להרכבות אלומיניום / קירות מסך. 2.חיתוך אלומיניום - מסוריסט מנוסה - ניסיון בחיתוך אלומיניום. 3.רתך/מסגר- בעל הסמכה - ניסיון בריתוך TIG - ארגון, MIG -...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 10/04/2016
עבודה בתחום האלומיניום

לחברת אלומיניום באזור תעשייה כרמיאל דרושים : 1.מרכיבים להרכבות אלומיניום / קירות מסך. 2.חיתוך אלומיניום - מסוריסט מנוסה - ניסיון בחיתוך אלומיניום. 3.רתך/מסגר- בעל הסמכה - ניסיון בריתוך TIG - ארגון, MIG -...

הודעות בפורום פורום אלומיניום 10/04/2016
דרוש אנשים בעלי ניסיון

מחסן לשיווק פרופילי אלומיניום , מחפש אנשים בעלי ניסון לעבודה לטווח ארוך

הודעות בפורום פורום אלומיניום 03/07/2023