enter-article גדרות אלומיניום - הצעות הטובות בשוק - אלומיניום
עבודות אלומיניום » מאמרים וחדשות » גדרות אלומיניום - הצעות הטובות בשוק

גדרות אלומיניום - הצעות הטובות בשוק


כיום ניתן להרכיב גדרות אלומיניום עמידות ומעוצבות בעצמכם. בחרו את הגדר הרצוייה לכם ודאגו כי כל חלקיה מצורפים וכך תחסכו כסף רב ותהנו לגדר בעצמכם את שטח ביתכם

הפופולאריות של גדרות אלומיניום נובעות הן מעלותן הנמוך יחסית אל מול גדרות אחרות, ומהעובדה בחומר שמדובר בחומר שעמיד בכל מזג אוויר, אינו מחליד וקל ונוח מאוד לשימוש.

במאמר זה נסקור מספר גדרות אלומיניום אשר הינן גם מצויינות למטרת גדרות גינה וגדרות לגידור שטח הבית מחברות ידועות ומתמחות בתחום.

דה-וינצ'י עיצוב הבית

החברה מתמחה בייצור, שיווק וכן התקנה של מגוון גדרות ושערים והינה בין החברות הבודדות בארץ אשר מייצרת את מוצריה ממתכת מגולוונת ומאלומיניום צבוע בתנור לפי בחירת הלקוח. להלן מגוון גדרות אלומיניום אשר מציעה החברה:

גדר אלומיניום בשילוב זכוכית חלבית– גדר מאוד נפוצה ופופולארית בקרב אנשים בעלי בתים פרטיים וזאת בשל יופייה ועמידותה. מדובר בגדר אלומיניום אטומה בשילוב יציקת צמה מיוחדת על-גבי זכוכית חלבית ומתאימה מאוד גם לשערי כניסה.

גדר דגם אלון– גדרות אלומיניום עשויים מלוחות ברוחב 10 ס"מ וכמו כן ניתן לקבוע את הרווחים שבין הלוחות לפי דרישת הלקוח. מתאימים מאוד גם למטרות גדרות לגינה.

גדר דגם אייל– גדרות אלומיניום העשויים משלבי אלומיניום אטומים לגמרי וכן ניתן לשלב בגדר זכוכית טריפלקס בטיחותית או אפילו רשת אלומיניום.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר יש לפנות לטלפון: 050-8899100

גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום מחלידות לאט יותר מגדרות אחרות ומתאימות לכל מזג אוויר

פורת מתכות

החברה מציעה מגוון שערים אלומיניום, גדרות אלומיניום, שערי מתכת ועוד אך ייחודם כי כל מוצריהם מעוצבים ואינם רגילים או סטנדרטיים.

גדרות האלומיניום מגיעים חדשים ומעוצבים עם עמודים תומכים, ברגים ועוגני ג'מבו וכל זאת להתקנה פשוטה ומהירה כך שבאמצעות עוגני הג'מבו מקבעים את העמודים לחומה, משחילים דרכם את הפרופילים ומחברים את הגדר באמצעות ברגים, כך שאין צורך בריתוכים או בהשחזות. מגוון הגדרות המעוצבות של "פורת מתכות" מאפשר לכם להנות מגדרות אלומיניום בעיצובים של פרחים, דקלים, אריות, ציפורים, פסים, ורסאצ', תלתל, היי-טק ועוד.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר יש לפנות למרכז המכירות הארצי ברחוב המחוגה 25, איזור תעשיה צפוני, אשקלון או להתקשר לטלפון: 08-6754561

ריילגייט

חברת "ריילגייט" מציעה מגוון של גדרות אלומיניום, גדרות לגינה, שערים אלומיניום בשלל עיצובים ומאפיינים המתאימים לאנשים רבים ואישיותם. החברה ידועה בבחירה עיקרית של חומר האלומיניום בעבודותיה וזאת מכיוון שמדובר בחומר גלם בעל חוזק רב והרכב כימי המתאים במיוחד לאקלים הישראלי.

להלן מגוון גדרות לגינה, שערים, גדרות אלומיניום וגדרות לגידור שטח הבית הפרטי שלכם מהם תוכלו להנות:

גדר דגם אטום– גדר אלומיניום דגם אטום לאנשים אשר אוהבים לשמור על פרטיותם ופה נמצא את גדר דגם אלון.

גדר שילוב חלונות– גדר אשר מעוצבת עם חלונות למראה מרענן ושונה, ניתן למצוא את דגמי שתי וערב כמאוד פופולאריים בגדרות שכאלו.

גדר יציקות אלומיניום– מדובר בגדר המגיעה בשילוב יציקות אלומיניום ומתאימה לאנשים הנחשבים שמרנים יותר ורוצים בעיקר גדר לצורך גידור ופחות לצורך עיצוב אם כי הגדרות מעוצבות ויפות גם בדגמים אלו.

גדר הייטק– שערים אלומיניום וגדרות מדגמי הייטק מתאימים לאנשים אשר אוהבים את המראה הנקי ופה ניתן למצוא את דגמי אור, הייטק וכוכב.

גדר פס מרווח– גדרות אלומיניום אלו מאופיינות בפסים מרווחים למי שרוצה לראות ולא להראות, כמו חלון כהה ברכב.

לפרטים ומידע נוסף ניתן להגיע לחנות ברחוב הבדיל 41, באר-שבע או להתקשר לטלפון: 08-6652434

לפניכם מחירון גדרות אלומיניום שלנו, המחירים המופיעים הם מחירים ממוצעים בלבד.דאגו כי גדרות הבית יהיו תואמות הן לשער הכניסה אך גם לחלונות הבית שכן אלו הדברים הראשונים שהמבקר רואה ועינו נמשכת אליהם למראה מושלם ומעוצב להפליא


עוד באותו נושא

עיצוב תריסי אלומיניום – מצללים את החדר בסטייל

עיצוב תריסי אלומיניום – מצללים את החדר בסטייל

מגוון של תריסי אלומיניום מאפשר לכם לשלוט על הצללת החדר וגם להוסיף לו פן דקורטיבי מיוחד עם תריסים יפייפיים ומעוצביםכולנו זוכרים את התריסים...

דלתות אלומיניום – דלתות מעוצבות שגם מגנות

דלתות אלומיניום – דלתות מעוצבות שגם מגנות

דלתות אלומיניום הן דלתות אשר ייחודן הינו בעיצוב המרשים שלהן וכך הנכם מקבלים גם דלת מגנה אך גם דלת בשלל סגנונות מקוריים לבית או למשרדכאשר אנו...

תריסי גלילה - המדריך השלם לצרכן

תריסי גלילה - המדריך השלם לצרכן

מלבד היופי של תריסי גלילה, הם גם שומרים על שקט וניקיון, הנה מדריך קצר למי שמעוניין להעניק לבית שלו מראה קצת שונה דלתות ציר, או ה"דלת הרגילה",...

מדריך חלונות בלגיים

מדריך חלונות בלגיים

חלונות בלגיים ממשיכים לככב בעיצובי החוץ והפנים לאורך השנים. עם זאת, המושג "חלונות בלגיים" מתייחס לכמה וכמה פתרונות עיצוביים, שחלקם לא...

דלתות אלומיניום – עיצובים 2016

דלתות אלומיניום – עיצובים 2016

בונים בית חדש? משפצים את הבית? זה הזמן לקרוא על דלתות אלומיניום בעיצובים חדשים   אחרי שבשנים האחרונות נחשפנו לעיצובים של דלתות כניסה לבית...

string(37) "categoryגדרות אלומיניום"